بازاریابی اپلیکیشن فرآیند استفاده از اپلیکیشن جهت جذب، مشارکت، رشد، و حفظ کاربران است. کمپین‌های بازاریابی اپلیکیشن طراحی می‌شوند تا کاربران جدید را جذب کرده و آن‌ها را در قیف فروش هدایت کنند، و در نهایت منجر به وفاداری قوی مشتریان شوند. به بیان دیگر هدف نهایی این نوع بازاریابی، افزایش تعداد کاربران، افزایش تعاملات کاربران با اپلیکیشن، پیگیری میزان موفقیت کمپین‌های تبلیغاتی و جلوگیری از تقلب در بازاریابی است. 

بازاریابی اپلیکیشن ها آژانس دیجیتال مارکتینگ انرژی مثبت

امروزه گوشی‌های هوشمند یا همان اسمارت فون ها تمامی مرزها و محدودیت‌های ارتباطات را از بین برده‌اند . اگر کسب‌وکاری از حضور منسجم و بابرنامه در گوشی‌های هوشمند و بازاریابی اپلیکیشن و موبایل غافل شود، سهم بزرگی از بازار را از دست داده است.

از مزایای این روش می‌توان به هزینه پایین بازاریابی و تبلیغات، حجم مخاطبان بسیار بالا، تنوع در به‌کارگیری سیاست‌های بازاریابی، کسب درآمد مستقیم از اپلیکیشن، ارتباط دو جانبه با مخاطبان و مشتریان، پاسخ‌گویی سریع به نیازهای مشتری، تسهیل ارائه‌ی خدمات به مشتری و … اشاره کرد.

بازاریابی اپلیکیشن ها آژانس دیجیتال مارکتینگ انرژی مثبت

آژانس دیجیتال مارکتینگ انرژی مثبت چه خدماتی را به شما ارائه می‌دهد؟

تعیین و اجرای استراتژی

تعیین و اجرای استراتژی

تعیین استراتژی صحیح و اجرای گام به گام آن جهت حاصل شدن نتیجه‌ی مطلوب شما
کمپین های تبلیغاتی

کمپین های تبلیغاتی

طراحی،اجرا و مدیریت کمپین های تبلیغاتی در بستر اپلیکیشن ها با بیشترین اثرگذاری
تست اپلیکیشن ها

تست اپلیکیشن ها

تست اپلیکیشن از جنبه های امنیتی، سرعت، دقت و.. با فیلتر های گوناگون قبل از ورود اپلیکیشن به مارکت ها

شرکت‌ها و سازمان‌های زیادی وجود دارند که با استفاده از اپلیکیشن سازمانی خود،‌ به ایجاد ارتباط متقابل هر چه بیشتر بین سازمان و مشتریان هدف‌شان کمک می‌کنند؛ همچنین تعداد این سازمان‌ها روزبه‌روز در حال افزایش است.اهمیت بازاریابی اپلیکیشن به اندازه‌ای است که در آینده‌ی نزدیک کسب و کار هایی که در این راستا فعالیت نمی‌کنند کمرنگ و کمرنگتر خواهند شد.

نقش پر رنگ و تاثیرگذار خدمات دهنده شما در موفقیتتان امری غیرقابل انکار است. و طبیعتا با انتخاب استراتژی اشتباه نه تنها ضرر مالی و زمانی در انتظار شماست بلکه ممکن است میدان را نیز برای رقیبان خود خالی کنید. تیم انرژی مثبت از متخصصانی تشکیل شده که با بهره گیری از دانش روز و تجربیات خود و با رزومه‌ای درخشان آماده ارائه خدمات به شما هستند.