بازاریابی محتوا (Content marketing) در واقع نوعی از بازاریابی است که به فرایند تولید و به اشتراک‌گذاری محتوایی که باعث حفظ مشتریان قبلی و بدست آوردن مشتریان جدید می‌پردازد. این محتوا و اطلاعات می‌تواند به انواع مختلفی چون اخبار تحلیلی، ویدئو، کتاب الکترونیکی، اینفوگرافی و… تولید و منتشر گردد.

بازاریابی محتوا یکی از رویکردهای استراتژیک بازاریابی است که بر تولید و توزیع محتوای ارزشمند، مرتبط و سازگار با اهداف برندها متمرکز شده‌است. بازاریابی محتوا به دنبال جذب، حفظ و تعامل با مخاطبانی است که به وضوح تعریف و شناخته شده هستند. این عمل با هدف هدایت کاربران برای انجام اقداماتی سودده صورت می‌گیرد.

تعیین و اجرای استراتژی

تعیین استراتژی

تعیین و اجرای استراتژی در بازاریابی محتوایی با توجه به اصول برندینگ تجاری
انتشار محتوا

مدیریت انتشار محتوا

ترویج در بازاریابی محتوایی با بیشترین بازخورد مثبت از سوی جامعه‎ی هدف
آنالیز بازاریابی محتوایی

آنالیز بازاریابی محتوایی

آنالیز بازاریابی محتوایی برای بهبود شرایط کسب و کار شما و همچنین بررسی بیشتر مخاطبان

استفاده از خدمات بازاریابی محتوایی مهر تاییدی برای شرکت های موفق مانندMicrosoft ،Cisco Systems ، John Deere و بسیاری از شرکت ها و کسب و کار های کوچک و بزرگ بوده است. کاری کنید که مخاطبتان چیزی را که برایش به نمایش می گذارید، با لذت ببیند و بشنود و حتی اسمش را تبلیغات (آنگونه که اسمش بد در رفته) نگذارد! ولی در نهایت از شما خرید کند یا نامتان را بهتر به خاطر بسپارد.تیم انرژی مثبت با تکیه بر دانش تخصصی و کادر مجرب خود در تمامی مراحل همراه شما خواهد بود.همچنین شما می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.