بازاریابی ویدئویی که یکی از انواع بازاریابی دیجیتال است با هدف ارتقا و بهبود یک نام تجاری یا شخصی محصول و یا هرگونه خدمات با استفاده از محتوای تصویری و ویدئویی انجام می‌گیرد. اگر بخواهیم ساده تر بگوییم بازاریابی ویدیوئی شامل ساخت فیلم‌ های کوتاه با محتوای معرفی و عرضه محصولات است. یک ویدیوی حرفه‌ای به همراه یک داستانی جذاب و خلاقانه شانس شما را برای تبدیل بینندگان‌ در رسانه های دیجیتال به مشتریان واقعی چند برابر خواهد کرد.

صدای برند شما از طریق یک ویدئوی تاثیرگذار مخاطبتان را هدف قرار داده و می‌تواند آن ها را به سمت خرید و بررسی محصول شما سوق دهد

قدرت ویدیو غیرقابل چشم‌پوشی است و امروزه به عنوان محتوایی شناخته می‌شود که بیشترین میزان تعامل را نسبت به سایر ابزار ها با مخاطب برقرار می‌کند. طبق آمار بازاریابی ویدئویی سه هدف اصلی را دنبال می‌کند که عبارت‌اند از: آگاه سازی در مورد نشان تجاری، تولید مشتری و ایجاد تعهد در مشتری و مخاطب.

محتوای ویدئویی فراتر از یک گزینه و به عنوان مولفه‌ای ضروری برای یک بازاریابی موفق به شمار می‌آید به گونه‌ای که از آن به عنوان آینده‌ی بازاریابی دیجیتال نیز یاد می‌شود. پس اهداف مختلف بازاریابی‌تان را از طریق بازاریابی ویدیویی دنبال کنید؛ توجه بیشتری به خود جلب کنید، موضوعات پیچیده را به راحتی تشریح کنید، تصویر تاثیرگذار از برند خود در ذهن مشتری به جای بگذارید و او را وادار به تصمیم‌گیری و خرید کنید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ انرژی مثبت خدمات زیر را در خصوص بازاریابی ویدئویی ارائه می‌دهد:

تعیین استراتژی جهت بازدهی بیشتر

افزایش بازدهی

تعیین استراتژی جهت بازدهی بیشتر بازاریابی ویدئویی برای شما
تعیین و اجرای استراتژی

تعیین استراتژی استفاده از کلمات کلیدی پایه و اجرای دقیق آن

طراحی و مدیریت استراتژی استفاده از کلمات کلیدی پایه و اجرای دقیق آن
ایده پردازی

ایده پردازی و اجرا

ایده پردازی و ساخت ویدئو هایی تاثیرگذار و خلاقانه مرتبط با برند و کسب و کار شما

در تمامی این مراحل تیم انرژی مثبت با نیروی متخصص و مجرب خود در همراه شماست.ما آینده‌ی روشن کسب و کارتان را تضمین می‌کنیم.