برند سازی و  برندینگ

چند دهه قبل، برند کلمه ای بود که باعث متمایز شدن محصولات یا خدمات از رقبا می گردید. امروزه برندینگ نسبت به قبل پیچیده تر شده است و از این رو در بازاریابی اهمیت ویژه ای پیدا کرده است.

۱۱
برای خوش درخشیدن در ذهن مشتری , باید حواس پنچ گانه مشتری را مدیریت کنید تا ادراکی که از برند شما دریافت می شود برداشتی مثبت و تحسین بر انگیز ایجاد نماید. به این امر مدیریت ذهن در برندینگ گفته می شود.
۷
در حال حاضر نوین ترین نوع تجارت، کسب و کار آنلاین است و کسب و کار آنلاین بدون خدمات برندسازی یا برندینگ ممکن نیست. تیم انرژی مثبت با رعایت اصول دیجیتال مارکتینگ، بهترین خدمات برندینگ دیجیتال را به شما و کسب و کارتان ارائه می دهد.
۸
شما به عنوان یک مدیر هوشمند هرگز نباید دچار این اشتباه رایج شوید که خدمات برندسازی صرفا یک طراحی گرافیکی است.
۵۸
اکنون برای اینکه فرآیند مدیریت ذهن صورت گیرد و هویت برند ساخته شود باید از ابزارهای گرافیکی و IT استفاده نماییم تا فرآیند برندسازی نوین یا همان دیجیتال برندینگ رخ دهد.
هرگز اشتباه نکنید خدمات برندسازی صرفا طراحی گرافیکی نیست!!
در حقیقت روش استفاده از تمامی ابزارهای گرافیکی تحت تاثیر و نتیجه نهایی، تحلیل مدیریت برند می باشد. به عبارت عامیانه تر رنگ سازمانی که انتخاب کرده ایم باید متناسب با ماهیت و موضوعیت کسب و کار شما باشد و همچنین اصول روانشناسی رعایت گردد و طراحی لوگو با رنگ سازمانی متناسب بوده و ماهیت کسب و کار در وجه ظاهری لوگو قابل مشاهده و ادراک باشد. و لوگوی طراحی شده با ست اداری هماهنگ بوده و ست اداری نیز با طراحی سایت و طراحی سایت نیز با طراحی بروشور و کاتالوگ ها هماهنگ و یکپارچه باشد. در حوزه برندینگ باید تمامی المان ها تک به تک و یا در کنار هم باید هویت برندی را که از پیش تعیین شده است به ذهن مخاطبان انتقال دهد.
کارشناسان و متخصصان برندسازی تیم انرژی مثبت با ارائه راه حل های زیر در کنار شما خواهند بود :
۱
طراحی لوگو با رعایت اصول برندسازی : طراحی لوگو صرفا یک کار گرافیکی نیست طراحی لوگو بدون دانش برندینگ در حقیقت راه رفتن بر لبه پرتگاه می باشد که اگر اصول مدیریت برند رعایت نگردد باعث ضربه جبران ناپذیر برای کسب و کار شما خواهد بود.
۲
طراحی ست اداری با رعایت اصول برندینگ: طراحی ست اداری باید هماهنگ و هم راستا با استراتژی مدیریت برند و خط مشی هویت برند باشد و همچنین با رعایت اصل یکپارچگی و هماهنگی، چه از لحاظ رنگ و چه از لحاظ فرم تمامی المان های ست اداری باید نمایانگر المان های هویت برند نیز باشند .
۳
طراحی سایت با رعایت اصول برندینگ : طراحی سایت حرفه ای با رعایت اصول روان شناسی ، هویت برند ، استراتژی برند و اصول سئو یکی از الزامات اصلی هر کسب و کار برای رسیدن به برندسازی دیجیتال یا همان دیجیتال برندینگ می باشد، در حقیقت وب سایت پایگاه اصلی استراتژی یک برند است.
۴
طراحی اپلیکیشن با رعایت اصول برندینگ: امروز اپلیکیشن های موبایل، مخصوصا اپلیکیشن های هماهنگ با وب سایت (آنلاین) رسانه ای قدرتمند و پرنفوذ هستند که بدون آن ها رسیدن به اهداف برندینگ میسر نخواهد شد بو رعایت اصول برندینگ در تولید این اپلیکیشن ها بسیار ضروری و الزامیست.
۵
تولید محتوای چند رسانه ای با رعایت اصول برندینگ : در دنیای دیجیتال امروز محتواهای چند رسانه ای تاثیر بسیار زیادی در معرفی و انتقال پیام برند دارند ، تهیه و ساخت تیزرها ، کلیپ ها ، موشن گرافیک ها ، انیمیشن ها و پادکست ها باید بر مبنای اصول برندینگ شکل گیرند .
۶
خدمات دیجیتال مارکتینگ با رعایت اصول برندینگ : در برند سازی ، استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ یعنی استفاده از یک سوپر جت فوق سریع برای رسیدن به مقصد است ، اگر شما هم می خواهید برند شما سریع تر و فوق تصورتر از آنچه که تصور می کنید رشد کند و در ذهن و دل مخاطبانتان جای گیرد راهی جز استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ با رعایت اصول برندینگ نیست .
خدمات برندینگ ارائه شده از سوی تیم انرژی مثبت به دو بخش تقسیم می گردد: