تبلیغات دیجیتال یا بازاریابی الکترونیک با استفاده از رایانه های شخصی، تلفن های همراه هوشمند،کنسول های بازی و… در بستر اینترنت و در وب سایت ها، ایمیل ها، شبکه های اجتماعی و… انجام می‌گیرد. به بیان ساده اگر شما موفق شوید از طریق هر کدام از رسانه های دیجیتال اعم از وب سایت، تلویزیون، رادیو، اپلیکیشن موبایل، ایمیل، شبکه های اجتماعی و … محصولات و خدمات خود را به گوش مخاطبان برسانید تبلیغات دیجیتالی انجام داده اید.

امروزه با بالارفتن استفاده مردم از رسانه های دیجیتال، صاحبان کسب و کار همواره در تلاش می‌کنند تا در مکان هایی که مردم در آن هستند حضور داشته باشند. اگر شما نیز کسب و کار خود را دارید نباید از اهمیت تبلیغات دیجیتال غافل شوید.

از مزیت های فراوان این نوع تبلیغات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بازگشت سرمایه

بازگشت سزمایه

تبلیغات آنلاین فروش و بازگشت سرمایه (RIO) را به جریان می‌اندازد
تبلیغات دهان به دهان

تبلیغات دهان به دهان

تبلیغات آنلاین باعث ایجاد تبلیغات سینه به سینه یا دهان به دهان میشود
افزایش اعتبار برند

ارتقاء برند

تبلیغات آنلاین خلاقانه باعث تعامل با کاربر میشود و برند را ارتقاء میدهدوارد کنید
بهره وری بالا

بهره وری بالا

تبلیغات آنلاین بهره وری بیشتری نسبت به رسانه‌های تجاری دارند

اگر می خواهید یک کسب و کار قوی داشته باشید باید تبلیغات هدفمندی را برای معرفی خدمات و محصولات خود انجام دهید. نکته قابل توجه این است که وقتی از هدفمندی صحبت می‌کنیم منظورمان فعالیتی حرفه‌ای و حساب شده است که باید توسط افراد متخصص انجام شود.

تبلیغات دیجیتال از طریق اپراتورهای تلفن همراه

به کار گیری انواع پلتفرم‌های تبلیغات دیجیتال

رپورتاژهای تبلیغی در وبسایت‌ها

تبلیغات دیجیتال در گوگل

تبلیغات دیجیتال در موبایل

سخن آخر اینکه تبلیغات آنلاین با ایجاد اشتیاق و نیاز جدید، بالا بردن احتمال خرید و وفاداری مشتریان و بازگشت سرمایه کسب و کار ارزش خود را برای بازاریابان برند مشخص کرده است. ما در تیم انرژی مثبت آماده‌ایم تا با یاری گرفتن از دانش فنی و تجربه‌ی عملیاتی خود شما را در مسیر تبلیغات دیجیتال موفق همراهی کنیم.