خدمات مالتی مدیا (فیلم، تیزر، موشن، انیمیشن، پادکست)

ویدیو کلیپ ها ، فیلم ها ، موشن ها ، انمیشن ها و پادکست ها ابزارهای مؤثر و مفید به‌ویژه برای تأثیرگذاری عاطفی و انتقال پیام دلخواه به مخاطبان هستند. متخصصان حرفه ای و کارشناسان خبره آژانس دیجیتال برندینگ و دیجیتال مارکتینگ انرژی مثبت آماده تا بهترین ها را در این حوزه به شما و مخاطبانتان ارائه دهند. ویدیو ها و فیلم ها امروزه جایگاه خاصی در حوزه برندینگ و بازاریابی دارند. در ادامه انواع ویدیوهایی که می توانند به عنوان ابزاری مناسب برای برندسازی و بازاریابی در اختیار شما قرار گیرند اشاره می کنیم.

با استفاده از این ابزار، درواقع تعاملی بین کاربر و رایانه بصورت دوطرفه می توان ایجاد کرد به نحوی که به تمامی نیازهای کاربر از رایانه و فضای مجازی پاسخ داده می شود.

ویدیونمایش چگونه

ویدیو نمایش چگونه (How To Video)

مخاطب دوست دارد فرایند تولید یا نحوه استفاده از یک کالا/خدمت را ببیند. تولید راهنمای ویدیویی شما را از سایر رقبا متمایز می سازد…
ویدیو معرفی

ویدیو معرفی (Explainer Video)

ویدیوهایی که سر راست محصول یا خدمت شما را به مخاطب معرفی می کند و مزایای محصول شما را نسبت به رقبا برجسته می نماید…
ویدیو تبلیغاتی

ویدیو تبلیغاتی (Commercials Video)

مخاطب را با تولیدات شگفت انگیز غافلگیر کنید! گاهی خلاقیت ناب را به کمپین ویدیویی خود بیفزایید. هرچند تولید ویدیوهای خوش ساخت و با کیفیت هزینه بر است اما برای ماندن شما در بازار ضروری است
پادکست

پادکست (podcast)

موبایل ها و هندزفری را به یاد بیاورید ، هنوز فایل های شنیداری جایگاه خودشان را در بین مخاطبین دارند . در طول مسیر رانندگی ، در اتوبوس و مترو و جاهای پر تحرکی که چشم مخاطبان توانایی تمرکز ندارند و در بسیاری از موقعیت های دیگر ، پادکست ها بهترین گزینه برای انتقال پیام هستند .
ویدیو توصیه ای

ویدیو توصیه ای (Testimonial Video)

اگر به محصول خود مطئنید اجازه بدهید تا مصرف کننده شما را تبلیغ کند. تجربه مصرف برای مخاطب شما جذاب است و بیشتر از سایر روش ها مخاطب را متقاعد می کند….
ویدیو آموزشی

ویدیو آموزشی (Training Video)

با ارائه محتوای مفید توجه مخاطب را به کمپین خود جلب کنید! مخاطب در دنیای امروز تشنه آموختن است. به او بیاموزید تا به شما اعتماد کند و وفادار بماند…
تیزر های تبلیغاتی

ویدیو داستان برند / شرکت (Company Story Video)

به مخاطب اطلاعات بدهید تا مشتری شما شود. روایت داستان کسب و کارتان برای مخاطب هم جذاب است و هم تاثیرگذار…
موشن گرافیک

موشن گرافیک (Motion Graphics)

موشن گرافیک های جذاب می تواند با ارائه هدف و پیام شما در قالبی فانتزی تاثیری دو چندان در نگرش مخاطبان ایجاد نماید . قدرت موشن گرافیک ها را دست کم نگیرید .
انمیشن

انمیشن (۲D Animation)

انمیشن ها نه تنها برای کودکان بلکه حتی برای بزرگترها نیز جذاب و دلنشین است ، وقتی مخاطب را از دنیای واقعی دور می کنید ، ذهن او آمادگی بیشتری برای پذیرش پیام شما را پیدا می کند . در دنیای تبلیغات انمیشن ها معجزه می کنند .

آژانس دیجیتال برندینگ و دیجیتال مارکتینگ انرژی مثبت با بهترین ایده ها در کنار شماست ، همین الان سفارش خود را ثبت نمایید.