روابط عمومی دیجیتال(DPR) به استفاده از فناوری‌های دیجیتال و اجتماعی برای مدیریت آگاهی و درک، شهرت یک شرکت و سازمان از طریق نفوذ هدفمند در رسانه‌های دیجیتال می‌پردازد.

روابط عمومی دیجیتال عبارت از ترکیب روابط عمومی سنتی با بازاریابی محتوا، رسانه‌های اجتماعی و جستجو و به نوعی همان ریپورتاژ آگهی است. به عبارت دیگر در روابط عمومی دیجیتال متون تولیدی و محتوای مورد نظر از فرمت معمولی چاپی به فرمت صفر و یک تبدیل می‌شوند. به طور خلاصه روابط عمومی دیجیتال تولید محتوا، ذخیره‌سازی و انتقال آن به صورت دیجیتال است، محتوا مانند روابط عمومی سنتی است اما قابلیت جستجو برای مطالب وجود دارد.

روابط عمومی دیجیتالی می‌تواند اطلاعات ارزشمندی پیرامون برنامه‌ها و فعالیت‌های سازمان ارائه دهد

انتشار محتوا

اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی توسط کاربران

کاربران محتواهای باکیفیت را با دوستان خود به اشتراک می گذارند. این مورد وجهه آنلاین برند شما را بهتر جلوه می دهد و ترافیک زیادی برای شما ایجاد می کند.
بک لینک

افزایش بازدید از طریق لینک سازی مناسب از منابع معتبر

گوگل احترام زیادی برای کاربران قائل است و معتقد است که تنها سایت های معتبر و باکیفیت ارزش رتبه برتر را دارند. پس با جلب توجه موتور های جستجو مانند گوگل با محتوای درجه یک و لینک های معتبر، ترافیک و بازدید سایت شما بیشتر می‌شود.
افزایش اعتبار برند

افزایش اعتبار برند و میزان وفاداری به برند

محتوایی که ارائه می‌دهید برای کاربران مهم است. پس با تولید و مدیریت محتوای مفید و جذاب به افزایش اعتبار و محبوبیت برند شما افزوده می‌شود.
استراتژی مقرون به صرفه

استراتژی مقرون به صرفه

با توجه به سود حاصل از روابط عمومی دیجیتال، هزینه های صورت گرفته برای عملی کردن آن بسیار ارزان و به صرفه است.
بهره وری بالا

کمک به سنجش موفقیت

روابط عمومی دیجیتال در بررسی و سنجش جنبه های دیجیتالی گوناگون کسب و کارتان به شما کمک می‌کند تا بتوانید بازاریابی دیجیتالی موفق تری داشته باشید

تیم انرژی مثبت متشکل از افراد متخصص که سال هاست در زمینه روابط عمومی دیجیتال فعالیت می‌کنند و با به کار گیری تاکتیک های مناسب و پر بازده آماده ارائه خدمات به شماست.