موشن گرافیک (گرافیک متحرک) این روز ها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. شرکت ها و برند های بسیار زیادی برای تبلیغ محصولات و خدمات خود به جای استفاده از تصاویر ثابت رو به استفاده از موشن گرافیک آورده اند. امروزه از موشن گرافیک در وب سایت ها، شبکه های اجتماعی و حتی رسانه هایی همچون تلوزیون و … استفاده می شود. اگر شما هم تمایل دارید تا برای کسب و کار ، برند ، خدمات و محصولالت خود موشن گرافیک بسازید تنها کافی است با ما تماس بگیرید. خدمات فوق حرفه ای و تخصصی آژانس دیجیتال مارکتینگ انرژی مثبت تمام آن چیزی است که شما برای طراحی و تبلیغات نیاز دارید.

کلمه موشن گرافیک به انگلیسی Motion Graphic به علم ادغام حرکت و صدا در رسانه گفته می شود. یکی از موارد پر استفاده تکنیک موشن گرافیک برای معرفی و تبلیغ محصولات و خدمات می باشد. در واقع، موشن گرافیک، استفاده از عناصر گرافیکی برای توضیح و اطلاع رسانی یک هدف خاص است که گاهی به صورت تمام گرافیک و گاهی با تلفیق با تصویربرداری واقعی اجرا می گردد.

از مزیت های اصلی ساخت موشن گرافیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهزینه کمتر نسبت به تیزرها

هزینه کمتر نسبت به تیزرها

موشن محتوایی به صرفه و در عین حال جذاب و عام پسند است که نسبت به تیزرها هزینه کمتری دارد.
انتقال پیام ویدئو در زمان کمتر به بیننده

انتقال پیام ویدئو در زمان کمتر به بیننده

که باعث می‌شود شما مسیر هموار تری برای ادامه تاثیر گذاری روی مخاطب خود داشته باشید.
تاثیر گذاری سریع در بیننده

تاثیر گذاری سریع در بیننده

به گونه‌ای که مخاطب بعد از دیدن موشن در کمترین زمان تحت تاثیر برند‌ خدمات و یا محصولات شما قرار گرفته و آماده شود تا در جهت هدف تجاری شما حرکت کند.
تاثیر گذاری و نتیجه پذیر بودن آن

تاثیر گذاری و نتیجه پذیر بودن آن

موشن گرافیک ها به دلیل تاثیزگذاری سریع روی مخاطب نتیجه بهتری را برای شما رقم میزنند و می‌توانید بسیار راحت تر از تیزر و ویدئو ها به اهداف خود در ذهن مخاطب برسید.
کاربرپسند بودن موشن گرافیک ها

کاربرپسند بودن موشن گرافیک ها

موشن گرافیک ها به دلیل جذابیت و متفاوت بودنشان از محبوبیت بالایی بین کاربران برخوردار هستند به گونه‌ای مخاطب تمایل بیشتری برای دیدن موشن گرافیک نسبت به تیزر دارد.

موشن گرافیک می تواند به عنوان یک محتوای بصری بسیار جذاب و پر مخاطب به موفقیت برند شما کمک کند. اهمیت تولید محتوای ارزشمند و پر مخاطب از هیچ کسی پوشیده نیست. این کار نیاز به دانش، خلاقیت، تجربه و آشنایی با مخاطبین دارد.

خدمات طراحی موشن گرافیک زیر نظر  نویسندگان ، کارشناسان خبره برندینگ و طراحان و گرافیست های خلاق تیم انرژی مثبت انجام می شود. این متخصصان حرفه ای با دانش ، تجربه و آشنایی کامل با اصول روان شناسی ، برندینگ ، بازاریاب و طراحی گرافیک و همچنین تسلط بر نرم افزار های حرفه ای طراحی با سرعت عمل و کیفیت مثال زدنی موشن گرافیک های تاثیرگذار و بی نظیری را به کسب و کار و مخاطبانتان هدیه می دهند . طعم حرفه ای بودن را با انرژی مثبت تجربه کنید.