پوستر‌ها صفحات کاغذی هستند که معمولاً در ابعادی بزرگ‌تر از A4 طراحی و چاپ می‌شوند ، پوستر ها بیشتر برای تبلیغات و اطلاع رسانی در محیط‌هایی که در مسیر تردد عموم مردم  هستتند، مانند فروشگاه ها ، رستوران‌ها ، سالن‌های سینما و تئاتر و… ، نصب و استفاده می‌شوند . زمانی که شما می‌خواهید محصولی را تبلیغ کنید و یا رخدادی را اطلاع رسانی کنید و هدف شما عموم مردم هستند ، باید مسیر‌های پر ترددی را انتخاب کنید که جمعیت زیادی از آنجا عبور می‌کنند در چنین شرایطی شما دیگر نمی‌توانید یک بنر بزرگ به جایی متصل کنید تا توجه مردم را به خود جلب کند ، در این موارد بهترین روش تبلیغ و اطلاع رسانی استفاده از پوستر است.یکی از نکات مهم و کلیدی در طراحی پوستر این است که طراحی به صورتی باشد که مخاطب را در نگاه اول به خود جذب کند ، که این امر باعث دیده شدن محصول و یا اطلاعیه شما به صورت کامل می‌شود .

طراحی پوستر مدرن با حدود بیش از یک قرن سابقه، تبدیل به یکی از ارکان اساسی تبلیغات شده است. تیم حرفه ای و توانمند انرژی مثبت به طراحی پوستر نگاه ویژه ای دارد و آن را همیشه جزو مهم ترین خدمات خود می داند. خدمات ما شامل طراحی پوستر تبلیغاتی، طراحی پوستر های علمی و طراحی پوستر همایش می باشد. طراحان خلاق انرژی مثبت با استفاده از دانش ، تخصص و سال ها تجربه و استفاده از به روز ترینو  جدیدترین نرم افزارهای طراحی و با نگاهی به روند تبلیغات جهانی، این خدمات را به شما ارائه می دهند. و شما می توانید با پوسترهایی در کلاس جهانی به تبلیغ محصول و برند خود بپردازید. خدمات طراحی پوستر را با بهترین ها تجربه کنید.

برای مشاهده‌ی خدمات بیشتر ادامه صفحه را بخوانید

یکی از بخش های مهم برندینگ و اعتبار بخشی به حرفه و کسب و کار ، داشتن مجموعه ای زیبا از اوراق و کاغذهایی است که دارای آرم و نشانی و نام کمپانی یا شرکت باشند و متناسب با فعالیت و هویت برند طراحی شده باشند. بخش مهم و تفکیک ناپذیر هویت بخشی به یک مجموعه رسمی و پرسنلی، تنها از طریق ارائه و استفاده از اوراقی است که از وجه بصری یکسان، با یک ایده مرکزی در رنگ و طرح و فرم، بهره جسته باشد. در مجموع هرچه لوازم و اسباب اداری یک برند از یک قالب یونیفرم بهره جسته باشد، به تثبیت هویت آن کمک کرده و در نظر مخاطبان نیز این وحدت بصری، نشانه استحکام در ساختار آن برند تلقی می شود.

خدمات تیم انرژی مثبت در حوزه طراحی ست اداری به شرح زیر می باشد:

    طراحی سربرگ

    طراحی کارت ویزیت

    طراحی پاکت نامه

    طراحی کارت پرسنلی

    طراحی انواع فاکتورها

    طراحی کارت های اعتباری

طراحان و متخصصان برندینگ انرژی مثبت برای تحقق ببخشیدن به یکپارچگی و وحدت بصری مجموعه اوراق رسمی و پرسنلی سازمان و برند شما ، با افتخار در کنار شما هستند تا با بهره گیری از خلاقیت و ایده های نو که حاصل تلاش، پشتکار و سال ها تجربه در زمینه طراحی  اوراق رسمی و ست اداری می باشد ، بهترین ها را برای شما فراهم آورند.

برای مشاهده‌ی خدمات بیشتر ادامه صفحه را بخوانید

کاتالوگ و بروشور، شناسنامه محصولات یا خدمات شما از دید مشتری می باشد. کاتالوگ ها و بروشورها برای سال های طولانی  به عنوان یکی از مهمترین بخش های تبلیغات و آموزش همواره مورد استفاده بوده است و یکی از شیوه های اطلاع رسانی با پیشینه ای بسیار قدیمی است. به صورت خلاصه می توان گفت کاتالوگ ها و بروشورها لیستی از اقلام مورد معرفی هستند.  احتمالا شما هم به عنوان یک فرد صاحب محصول تجربه این را بارها داشته اید که مراجعین و مشتریانتان درخواست کاتالوگ محصولات یا خدماتتان را داشته اند.

همانطور که می دانیم معرفی کالا و خدمات از مهمترین بخش های هر فروش و داد و ستدی است. برای همین نمی توان به سادگی از روی طراحی آن گذشت. یک طراحی بد، کالا و خدمات شما را قالبی نا مناسب به مخاطب معرفی می کند و این معرفی نامناسب همواره بر روی کار شما تاثیرات بد خود را خواهند گذاشت.

آژانس انرژی مثبت، با بهره گیری از کارشناسانی مجرب و متخصصان حرفه ای حوزه برندینگ و گرافیک ، طراحی کاتالوگ و بروشور های شما را با رعایت اصول برندینگ و مبانی روان شناسی ، با کیفیت و زیبایی منحصر به فردی به شما ارائه خواهد داد. اصول برندینگ و مبانی روان شناسی و عناصر بازاریابی، ابزار مهمی در تعیین موفقیت شما به حساب می آیند. ما به خوبی از این موضوع آگاهی داریم که کیفیت عناصر بازاریابی و تبلیغاتی در طراحی کاتالوگ و بروشور، تاثیر به سزایی در ذهن مشتریان و تجارت شما خواهد داشت. موفقیت شما در این خصوص به نوعی با موفقیت ما در رابطه است. ما حداکثر تلاش خود را برای موفقیت شما انجام خواهیم داد.

برای مشاهده‌ی خدمات بیشتر ادامه صفحه را بخوانید

طراحی بنر تبلیغاتی
طراحی بنر تبلیغاتی ( گیف، فلش و تصویر ثابت ) ویژه تبلیغات اینترنتی و گرافیک سایت

طراحی بنر پس از طراحی وب سایت و بهینه سازی ( ارتقا رتبه در گوگل ) از اقداماتی است که مورد توجه شرکت ها ، سازمان ها و حتی کسب و کارهای کوچک به شمار می رود.

بنرهای به دو دسته بنرهای ساده و بنرهای متحرک تقسیم می شوند

بنر های تبلیغاتی را می توان در وب سایت ها ، کانال های تلگرام، گروه ها و سایر شبکه های اجتماعی مشاهده کرد. در سال های گذشته تعداد نمایش بنرهای اینترنتی از بلیبوردهای تبلیغاتی و حتی تیزرهای تلویزیونی نیز بیشتر شده است. بنر های تبلیغاتی در حال حاضر با گسترش کاربرد شبکه های اجتماعی از مهمترین ابزار های بازاریابی اینترنتی به شمار می روند.

طراحی بنر تبلیغاتی ثابت و متحرک نیز از رایج ترین تبلیغاتی است که در وب سایت ها مشاهده می شود و امروزه این تبلیغات از پر بازدیدترین نوع تبلیغات می باشد.

طراحی بنر به تنهایی و بدون در نظر گرفتن هویت و هدف برند یک اشتباه بارز است  و طراحی بنر باید متناسب با طراحی کارت ویزیت ، و سایر اوراق اداری در قالب طراحی هویت بصری برند صورت گیرد . کارشناسان و متخصصان حرفه ای آژانس دیجیتال مارکتینگ انرژی مثبت در زیر مجموعه طراحی هویت بصری برند ، در این زمینه در کنار شما خواهند بود .