طراحی اینفوگرافیک

اینفوگرافیک یکی از بهترین شیوه ها در تبلیغات و آموزش می باشد. با استفاده از زیبایی و عناصر بصری به کار رفته در طراحی اینفوگرافیک ها، می توانید با مخاطبان بسیار بیشتری ارتباط بر قرار کرد. به وسیله اینفوگرافیک ها می توانید به سادگی اطلاعات بسیار زیادی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهید. همچنین می‌توان از اینفوگرافیک ها به عنوان یکی از بهترین ابزار تبلیغات و بازاریابی نام برد. بسیاری از مشتریان پیش از هر خرید، تمایل دارند بیشترین اطلاعات ممکن را از کالاها و یا خدمات به دست آورند و سپس اقدام به خرید کنند. اینفوگرافیک می تواند چند برابر بیشتر از یک نوشته، تاثیر گذار باشد واطلاعات را منتقل کند.

انسان ها با تصاویر بهتر از متون ارتباط بر قرار می کنند.

اینفوگرافیک (Infographic) کوتاه شده واژه (information graphic) یا همان گرافیک اطلاع رسان می باشد. کلمه اینفوگرافیک در زبان فارسی معادل های گوناگونی مانند: اطلاع نگاشت، گرافیک اطلاع رسان، داده نما، اینفوگرافی و … دارد. اینفوگرافیک به نمایش داده‌ها با استفاده از چند نمودار و شکل در قالب یک تصویر به منظور ارائه سریع و به ساده ترین شکل داده ها گفته می‌شود. شاید بتوان اینفوگرافیک را قدیمی‌ترین ابزار برقراری ارتباط بشر خواند. استفاده از ا اینفوگرافیک باعث می‌شود بیننده با نگاهی کوتاه حجم قابل توجهی از اطلاعات را که شکل نوشتاری آن ممکن است مقاله بلند بالایی را تشکیل دهد، به سادگی از طریق بصری دریافت کند و حتی آن را بهتر به خاطر بسپارد. دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که بیش از ۵۰ درصد مغز انسان بر روی عملکردهای بصری تمرکز دارد و این موضوع استفاده از اینفوگرافیک و جایگاه آن را بسیار بیشتر مشخص می کند.

تیم فوق حرفه ای انرژی مثبت،  خدمات طراحی انواع اینفوگرافیک را به مشتریان خود با بهترین کیفیت و در سریعترین زمان ممکن ارائه می دهد.  شما می توانید با استفاده از اینفوگرافیک های طراحی شده توسط تیم ما، اطلاعاتی بسیار گسترده را در حجمی بسیار پایین به مخاطب خود منتقل کنید . اینفوگرافیک خود یک محتوای بسیار قدرتمند و پرطرفدار برای وب سایت ها و شبکه های اجتماعی می باشد. یک اینفوگرافیک خوب که اطلاعات شما در آن درج شده باشند، به سادگی می تواند در فضای مجازی منتشر شده، دست به دست بچرخد  و مخاطبان بسیار زیادی را جذب خود نماید.

اگر می خواهید در دنیای دیجیتال جایگاهی داشته باشید چاره ای جز استفاده از اینفوگرافیک ها نخواهید داشت .