طراحی وب سایت

وب سایت فضایی است در صفحات اینترنت که با نامی خاص (دامین) فراخوانی می شود. هر وب سایت از تعدادی فایل و پوشه تشکیل می شود. این پوشه ها معمولا روی کامپیوتر به نام سرور نگه داری می شوند ، البته لازم به ذکر است برای نگه داری شرکت میزبان سرور و یا هاست از شما هزینه ای دریافت می کند. امروزه با توجه به نوع استفاده از فضای مجازی و اینترنت در زندگی روزمره، داشتن یک وب سایت به تمامی کسب و کار ها اعم از کوچک و بزرگ توصیه می شود. برای طراحی یک سایت برنامه نویسان و طراحان سایت انرژی مثبت از زبان های مختلفی همچون اچ تی ام ال ، سی اس اس ، جاوا اسکریپت ، جی کوئری ، پی اچ پی و … استفاده می کنند.

نوع وب سایت مورد نظر خودتان را انتخاب نمایید

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (سئو)

سئو (SEO)، در زبان انگلیسی مخفف عبارت Search Engine Optimization  است که به معنای بهینه سازی برای موتورهای جست و جو می‌باشد. به وسیله تکنیک های سئو می توان وب سایت ها را در رتبه های اول موتور های جست و جو از جمله گوگل قرار داد. در کل هدف هر استراتژی سئو و بهینه سازی، برای دست یافتن به رتبه های برتر موتورهای جستجو مانند “گوگل” می باشد. برای این منظور تیم دیجیتال مارکتینگ انرژی مثبت تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا طراحی و توسعه سایت شما به صورتی باشد که الگوریتم های مخفی گوگل آن را دوست داشته باشند.

طراحی اپلیکیشن موبایلی برای وب سایت

در دنیای پر مشغله امروز، سهولت و دسترسی به کالا یا خدمات برای افراد اهمیت بسیاری پیدا کرده است. از این رو اپلیکشن های موبایل نیز به دلیل داشتن این ویژگی، مورد استقبال زیادی واقع شده اند. تیم انرژی مثبت با تکیه بر تجربه خود و با بهره گیری از آخرین استانداردها و متدهای روز دنیا، اپلیکشن های اندروید و ios برای کسب و کار شما طراحی و راه اندازی می کند. طراحی اختصاصی و قابلیت سفارشی سازی شده از ویژگی های مهم اپلیکشن های طراحی شده توسط انرژی مثبت می باشد. شما می توانید تمام امکانات تخصصی مورد نیاز خود را در اپلیکشن خود داشته باشید.