سال هاست که در ایران رشته های ورزشی متفاوتی با عنوان هنر های رزمی فعالیت می‌کنند و علاقه مندان بسیاری به این سبک ورزشی نیز وجود دارند. ورزش امری تخصصی است و کسانی که قصد شروع یک رشته ورزشی را دارند همواره به دنبال فردی متخصص و استادی معتبر می‌گردند تا بتوانند تحت تعلیم وی قرار گیرند. پیش از این افراد برای رسیدن به پاسخ سوالاتشان و یا یافتن مکان و فرد مورد نظر خود از راه جستجو در شهر و یا پرسش و پاسخ از اطرافیان اقدام می‌کردند، اما امروزه اکثریت افراد جستجو در اینترنت را به راه های زمان‌بر و دشوار قدیمی  ترجیح می‌دهند.در این میان افراد زیادی نیز وجود دارند که برای یافتن اساتید ورزش های گوناگون به جستجو در اینترنت می‌پردازند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ انرژی مثبت مفتخر است تا برای اولین بار در ایران به برندینگ اساتید حرفه‌ای هنر های رزمی بپردازد.ضمن اینکه تا کنون هیچ یک از اساتید نه در رشته های رزمی و نه در سایر رشته های ورزشی اقدام جدی برای راه اندازی بخش دیجیتال خود در قضای اینترنت انجام نداده‌اند.

ویژگی های منحصر به فرد سایت طراحی شده توسط تیم انرژی مثبت:

  • ایجاد صفحه‌ای برای معرفی،زندگی نامه،مقام های کسب شده و سوابق حرفه‌ای استاد
  • ایجاد گالری مجازی برای عکس ها و ویدئو های مرتبط با استاد
  • ایجاد امکان ثبت نام آنلاین برای هنرجو ها
  • راه اندازی بخش مشاوره و پرسش و پاسخ برای راخت تر شدن ارتباط اساتید و هنرجو ها
  • ایجاد امکان آموزش آنلاین و…

ورود به دنیای دیجیتال آن هم در زمانی که سایر رقبای شما هنوز به شکل سنتی فعالیت می‌کنند،گام بزرگی در جهت مطرح شدن شما و باشگاهتان است.اگر می‌خواهید جزو اولین ها باشید و از مزایایی همچون تبدیل شدن به یک برند،افزایش اعتبار،افزایش تعداد هنرجویان،افزایش درامد و… بهره‌مند شوید لازم است تا بدون اتلاف وقت فعالیت دیجیتال خود را آغاز کنید.آژانس دیجیتال مارکتینگ انرژی مثبت با در اختیار داشتن دانش روز،نیروی متخصص و تجربیات ارزشمند آماده ارائه خدمات به شماست.