گرچه شبکه های اجتماعی ابزار های مناسبی برای معرفی اشخاص می‌باشند اما داشتن یک سایت شخصی برای اطلاع رسانی متمرکز با دامنه انحصاری می‌تواند چندین برابر مفیدتر باشد. برخلاف وب سایت های شرکتی که از قوانین و چهارچوب خاصی پیروی می‌کنند، وب سایت های شخصی شامل طیف وسیعی از کاربرد ها می‌شوند. یک وب سایت شخصی برای معرفی حرفه‌ای شما، عرضه‌ی سوابقتان، درمیان گزاشتن تجربه ها، عرضه آثار هنری، قرهنگی و آموزشی، به اشتراک گذاشتن محتوای تصویری و صوتی و همچنین کسب درآمد طراحی می‌شوند

انرژی مثبت - آژانس دیجیتال مارکتینگ و برندینگ انرژی مثبت

امروزه داشتن وب سایت شخصی هم برای گسترش کسب و کار و هم برای معرفی شخص امری مهم و تاثیرگذار است.

۱
طراحی صفحه رزومه جذاب: اینکه شما رزومه‎ی قابل استناد و کاملی داشته باشید مهم است اما زمانی تاثیرگذاری آن بیشتر می‌شود که در قالبی با طراحی زیبا ارائه شود. ما با طراحی اصولی صفحه رزومه شما در وب سایت به این امر کمکم می‌کنیم
۲
ایجاد صفحه تماس با ما با رابط کاربری ساده: به گونه‎ای که کاربر در صورت به ارتباط با مدیر سایت به دور از پیچیدگی و به سرعت بتواند پیام خود را ارسال کند.
۳
گالری تصاویر با طراحی گرافیکی منحصر به فرد: همانطور که می‌دانید عوامل سمعی و بصری در جذب مخاطب و انگیزه مشتری تاثیر زیادی دارد و ما با طراحی یک گالری جذاب به جذی مخاطب شما کمک می‌کنیم
۴
معرفی شما به بازدید کنندگان سایت: نوع معرفی و ارائه هر چیز نشان از اعتبار و اصالت آن دارد. معرفی باید هم از نظر محتوا و هم از نظر طراحی گرافیکی منحصر به فرد باشد.
۵
نمایش مدارک و مهارت های شما: صفحه‌ای را به زیبایی برای شما طراحی می‌کنیم تا بتوانید مارک و مهارت های حرفه‌ای خود را به مخاطبانتان نمایش دهید.
۶
امکان گفتگوی آنلاین برای ارتباط آسان با مخاطب: یک ارتباط قوی و سریع با مخاطب می‌تواند آن ها را از مشتری بالفعل به مشتری بالقوه تبدیل کند
۷
معرفی آدرس شبکه های اجتماعی برای افزایش جلب نظر مخاطب: هرگز نقش پررنگ شبکه های اجتماعی را در بقا و پیشرفت کسب و کار خود فراموش نکنید. یک معرفی درست و اصولی می‌تواند شما را از سوی شبکه های اجتماعی نیز دارای مشتری کند.
۸
توضیح کسب و کاری که در آن فعال هستید: نویسندگان ما کسب و کار شما را به بهترین شکل ممکن معرفی می‌کنند تا با یکبار خواندن آن توسط مخاطب هدف مورد نظر شما در ذهن او نقش ببند.
۹
نمایش محتواهایی که برای مخاطب مفید باشد مانند ویدئو، پادکست، مقاله و…: مخاطب امروزی به دنبال محتوایی مانند ویدئو،پادکست و… است. تیم انرژی مثبت محتوای اورجینال و با کیفیت مناسب کسب و کار شما را تهیه و با توجه به سئوی محتوایی در وب سایتتان منتشر می‌کند.
۱۰
اختصاص پنل مدیریتی با ساختاری ساده برای مدیر سایت: ما پنل مدیریتی با رابط کاربری ساده را در اختیار مدیر سایت قرار می‌دهیم تا بتواند تغییرات دلخواه را در آن پیاده سازی کند.
۱۱
امکان ارسال نظرات از سوی کاربران: که در نتیجه به بازاریابی دیدگاه یا همان کامنت مارکتینگ ختم می‌شود. بازاریابی دیدگاه یکی از ابزار های فوق العاده در دیجیتال مارکتینگ است.
۱۲
و ده ها قابلیت دیگر که باعث بهتر دیده شدن در فضای مجازی و آنلاین شود…

در تمامی مراحل تعیین استراتژی، طراحی و ساخت و همچنین پشتیبانی تمام مدت، تیم انرژی مثبت در کنار شما خواهد بود. ما در تلاشیم تا با استفاده از نیروی کار مجرب که مجهز به دانش و اصول روز نیز هستند بهترین خدمات را به شما ارائه نماییم.